Hakkımızda

HAKKIMIZDA

     Cem Car, Toyota araç sahiplerinin yedek parça ihtiyaç ve taleplerini karşılamak üzere 2013 yılında kurulmuştur. Kurucusu daha önce Toyota Otomotiv A.Ş. de yıllarca çalıştıktan sonra ayrılarak özel sektöre giriş yapmış ve Cem Car Toyota Yedek Parça markası doğmuştur.
Cem Car bugün stoklarında sadece Toyota marka araçlara ait binlerce orijinal yedek parça ve çıkma parça ile; müşterilerine bol çeşit,uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir.

     Cem Car olarak misyonumuz; Toyota Yedek Parça ve Çıkma Parça ürün satış hizmetlerinde % 100 müşteri memnuniyeti odaklı lider bir firma olmaktır. Firmamızın yedek parça sektöründeki isim ve güvenilirliğine yakışır hizmet anlayışı ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru tespit ederek, ürünlerini zamanında teslim etmek ve zengin ürün çeşidi sunmaktır.

     Orijinal Toyota Yedek Parça ve çıkma yedek parça modellerine sitemizden ulaşabilir, uygun fiyatla ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

     Modeller: Auris, Avensis, Camry, Carina, Calica, C-HR, Corolla, Corona, Cressida, Hilux, Land Crusier, RAV 4, Starlet,Verso, Yaris.

     Kategoriler : Elektrik ve Elektronik, Kaporta Grubu, Motor Grubu Fren Sistemi, Aks ve Şanzıman Debriyaj Grubu, Aydınlatma Grubu,Alternatör Kayış Rulman Grubu, Ayna Grubu, Filtre ve Bakım Ürünleri, İç Trim Aksamı, Isıtma Soğutma Grubu, Direksiyon Ön ve Arka Takım Aksamı, Triger Seti ve Devirdaim, Silecek Grubu, Aksesuar, Jant Lastik Bijon Grubu, Hava Filtre Kabinleri (Rezanatör)